Ellie Reeves

Parliamentary career

Find out about the Parliamentary career of Ellie Reeves, including posts and roles held.

Current

Shows current posts, roles, party affiliation and other relevant information.

Previous

Shows previous posts, roles and other relevant information.

Committee memberships

Justice Committee
2 March 2020 - 11 May 2020
Commons
Justice Committee
11 September 2017 - 6 November 2019
Commons