Kevin Hollinrake

Parliamentary career

Find out about the Parliamentary career of Kevin Hollinrake, including posts and roles held.

Current

Shows current posts, roles, party affiliation and other relevant information.

Representation

Party affiliation

Committee memberships

Subsidy Control Bill
20 October 2021 - Present
Commons

Previous

Shows previous posts, roles and other relevant information.

Committee memberships

Housing, Communities and Local Government Committee
11 September 2017 - 6 November 2019
Commons
Housing, Communities and Local Government Committee
13 July 2015 - 3 May 2017
Commons