Lord Balfe

Parliamentary career

Find out about the Parliamentary career of Lord Balfe, including posts and roles held.

Current

Shows current posts, roles, party affiliation and other relevant information.

Previous

Shows previous posts, roles and other relevant information.

Committee memberships

International Relations and Defence Committee
27 June 2017 - 12 June 2018
Lords
EU External Affairs Sub-Committee
12 June 2015 - 27 April 2017
Lords