Lord Neuberger of Abbotsbury

Parliamentary career

Find out about the Parliamentary career of Lord Neuberger of Abbotsbury, including posts and roles held.

Current

Shows current posts, roles, party affiliation and other relevant information.

Previous

Shows previous posts, roles and other relevant information.

Party affiliation

Non-affiliated
1 October 2009 - 12 October 2017
Crossbench
11 January 2007 - 30 September 2009