Lord Morrow

Parliamentary career

Find out about the Parliamentary career of Lord Morrow, including posts and roles held.

Current

Shows current posts, roles, party affiliation and other relevant information.

Previous

Shows previous posts, roles and other relevant information.

Party affiliation

Crossbench
6 October 2006 - 30 September 2009
Democratic Unionist Party
7 June 2006 - 5 October 2006