Lord Northbrook

Parliamentary career

Find out about the Parliamentary career of Lord Northbrook, including posts and roles held.

Current

Shows current posts, roles, party affiliation and other relevant information.

Previous

Shows previous posts, roles and other relevant information.

Committee memberships

Financial Exclusion Committee
25 May 2016 - 25 March 2017
Lords
Equality Act 2010 and Disability Committee
11 June 2015 - 15 March 2016
Lords